Efsane Tesisat Bağcılar su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel su tesisat hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz arasında tüm temiz su tesisatı işleriniz, pis su tesisat işleriniz, doğalgaz tesisat işleriniz, petek temizleme işleriniz kombi bakım ve arızalarınız, klozet tıkanıklık açma işleriniz, lavabo tıkanıklık açma işleriniz, pimaş tıkanıklıkları, rogar temizleme gibi bir çok farklı konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Bağcılar bölgesine uzman ekibimiz ile hızlı, güvenilir ve garantili  hizmet vermekteyiz.

Efsane tesisat 7/24 uzman ekipleri ile Profesyonel hizmet vermektedir. Tüm su tesisat işlerinizde bizi arayıp arızalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler dahilinde bulunduğunuz konuma gelip keşif yapıp arıza tespit işlemi yapmaktayız. Size bir telefon uzaktayız

Bizi aramak için tıkla

Bağcılar su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Bağcılar musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Bağcılar musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Bağcılar klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Bağcılar lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Bağcılar ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Bağcılar cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Bağcılar noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Bağcılar doğalgaz tesisatı, Bağcılar kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Bağcılar bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Bağcılar kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Bağcılar çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Bağcılar sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Bağcılar yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Bağcılar bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar su tesisatçısı Bağcılar cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Bağcılar cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Bağcılar su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Bağcılar kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Bağcılar cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Bağcılar su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Bağcılar çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Bağcılar petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınıza eminiz.

Bağcılar Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Bağcılar müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Bağcılar müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Bağcılar Su tesisatçısı, Tıkanıklık Açma
HEMEN ARA