Büyükada su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Büyükada su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Büyükada bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Büyükada su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Büyükada musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Büyükada musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Büyükada klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Büyükada lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Büyükada ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Büyükada cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Büyükada noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Büyükada doğalgaz tesisatı, Büyükada kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Büyükada bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Büyükada kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Büyükada çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Büyükada sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Büyükada yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Büyükada bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Büyükada su tesisatçısı Büyükada cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Büyükada cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Büyükada su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Büyükada kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Büyükada cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Büyükada su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Büyükada çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Büyükada petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Büyükada Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Büyükada müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Büyükada müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Büyükada Su Tesisatçısı
HEMEN ARA