Efsane Tesisat Kadıköy su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel su tesisat hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz arasında tüm temiz su tesisatı işleriniz, pis su tesisat işleriniz, doğalgaz tesisat işleriniz, petek temizleme işleriniz kombi bakım ve arızalarınız, klozet tıkanıklık açma işleriniz, lavabo tıkanıklık açma işleriniz, pimaş tıkanıklıkları, rogar temizleme gibi bir çok farklı konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Kadıköy bölgesine uzman ekibimiz ile hızlı, güvenilir ve garantili  hizmet vermekteyiz.

Tesisatçı Kadıköy

Efsane tesisat 7/24 uzman ekipleri ile Profesyonel hizmet vermektedir. Tüm su tesisat işlerinizde bizi arayıp arızalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler dahilinde bulunduğunuz konuma gelip keşif yapıp arıza tespit işlemi yapmaktayız. Size bir telefon uzaktayız

Bizi aramak için tıkla

Kadıköy su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Kadıköy musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Kadıköy musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Kadıköy klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Kadıköy ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Kadıköy cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Kadıköy noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Kadıköy doğalgaz tesisatı, Kadıköy kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Kadıköy bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Kadıköy kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Kadıköy çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Kadıköy sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Kadıköy yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, sifon tamiri, tuvalet tamiri, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Kadıköy bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy su tesisatçısı Kadıköy cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Kadıköy cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Kadıköy su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Kadıköy kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Kadıköy cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Kadıköy su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Uzmanlık Alanlarımız – Tesisatçı Kadıköy

Kadıköy su tesisatçısı olarak tıkalı giderlerinizi temizleriz. Diğer yaptığımız işler

  • Tuvalet tıkanıklıkları
  • Klozetlerin montajı
  • Sifon tamiri
  • Musluk tamir
  • Tıkalı giderlerinizi temizlemek

Efsane Tesisat Kadıköy çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Kadıköy petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınıza eminiz.

Kadıköy Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Kadıköy müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Kadıköy müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Kadıköy Su tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Tesisatçı Kadıköy
HEMEN ARA