Su sızıntı bulma, su sızıntısı tespiti, su kaçağı tespiti, kameralı tespit, su kaçağı bulma, cihazla tespit, noktasal tespit, Binalarda bulunan tesisat sistemleri zamanla aşınmaya bağlı olarak veya aşırı/bilinçsiz kullanım sonucu aşınma ve tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda geri tepme sonrası bina içine su dolması, pis su ve atıkların yaşam alanlarına sızması gibi durumlarla karşılaşılır. işlemi oldukça zorlu süreçler sonrasında gerçekleşebilir. Çünkü acemice müdahaleler ile yanlış bölgenin kırılması, alt tesisatlara tıkanıklık tespiti için zarar verme gibi durumlar bilinçli uygulamalar olmadığında sık yaşanmaktadır. 

Su sızıntı tespiti işlemleri için son yıllarda manuel müdahale planları devre dışı kalmıştır. Çünkü yeni nesil teknoloji gereçleri sayesinde kameralı arama robotları ve takip sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemlerin kullanımı alan deneyimi gerektirdiğinden; müdahale planlarının uygulayıcıları uzman ekipler olmalıdır. Özellikle su sızıntı bulma işlemlerinde sağlıklı sonuçları en hızlı ve güvenilir biçimde elde etmek adına bu son derece önemli bir kuraldır. 

İstanbul’da Su Tesisat Hizmeti 

Efsane Tesisat İstanbul’un tüm ilçeleri için profesyonel su tesisat tamiri ve tesisat bakım hizmet vermektedir. Sızıntı ve tıkanıklık sorunlarından, petek-kombi tesisat bakımına, gider ve su boruları tıkanıklık açma işlemlerinden, klozet tamiri hizmetlerine kadar tüm sıhhi işlemleriniz için Efsane Tesisat uygulamaları mevcuttur. Kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimseyen firmamızın, sıhhi tesisatta tüm sorunlar için farklı uygulama yöntemleri ve yeni nesil teknoloji gereçleri bulunmaktadır. 

Su Sızıntı Bulma Hizmeti 

Sıhhi tesisatların rutin bakımları yapıldığında, binada kullanıma ve zamana bağlı yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmek mümkündür. Ancak bazı hallerde ani gelişen tıkanıklıklar, su sızıntı sorunlarına yol açabilmektedir. Rutin bakımı yapılan binaların tesisatları bu ani su baskınlarına daha dayanıklı durumdadır. Yaşanan tesisat sorununun sonuçlarından biri de yaşam alanlarında tesisat sızıntılarından kaynaklı su birikmeleri meydana gelmesidir. Bu durum ev ve iş yerlerinden yaşam konforunu negatif olarak etkilemektedir. 

Efsane Tesisat Hizmetleri su sızıntı bulma ve tıkanıklık açma uygulamalarında yaşam konforunu yükseltmek ve en kısa sürede en verimli çözümleri gerçekleştirmek için profesyonel müdahale planları geliştirmektedir. Bu sayede alanında uzman ekipler tarafından en kısa sürede en verimli tamirat işlemleri gerçekleştirilir. Tüm tesisat tamiratı taleplerinizi oluşturmak ve hizmet paketleri hakkında detaylı bilgi edinmek için resmi kanallar üzerinden iletişime geçebilir veya Whatsapp hattımız üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. 

su sızıntı bulma
Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntı Bulma
HEMEN ARA