Sultangazi su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Sultangazi su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Sultangazi bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Sultangazi musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Sultangazi musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Sultangazi klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Sultangazi lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Sultangazi ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Sultangazi cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Sultangazi noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Sultangazi doğalgaz tesisatı, Sultangazi kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Sultangazi bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Sultangazi kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Sultangazi çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Sultangazi sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Sultangazi yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Sultangazi bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi su tesisatçısı Sultangazi cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Sultangazi cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Sultangazi su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Sultangazi kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Sultangazi cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Sultangazi su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Sultangazi çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Sultangazi petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.


Cebeci Su Tesisatçısı | Sultançiftliği Su Tesisatçısı | Zübeydehanım Su Tesisatçısı


Sultangazi Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Sultangazi müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Sultangazi müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Sultangazi Su Tesisatçısı
HEMEN ARA