Vidanjör hizmetleri Kuka hizmetleri Kanal açma

Vidanjör hizmetleri için 7×24 firmamızı arayabilirsiniz. Tıkalı evsel ve sanayi kanalizasyon ve kanalları vakumlu vidanjörlerle tamamen açılıp temizlenmektedir.

Kanal temizliği için vidanjör hizmetleri

Sanayi bölgelerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, restuarantlarda, depolarda antrepolarda, inşaat alanlarında, fabrika alanlarında veya benzeri yerlerde, yağmur suyu veya atık su ile  dolmuş alt yapılardaki suyun çekilmesini, kanalların temizliğini ve bakımlarını yapmaktayız.

Kanal tıkanıklığı için kuka hizmetleri

Kanal tıkanıklıkları iyice temizleme yapmadıkça gittikçe daha sık aralıklarla tekrarlar. Bu sebepten dolayı kuka araçlarımızla yüksek basınçlı su kullanarak tıkalı kanalların temizliğini tıkanmaya yol açan ve ortama yapışık bulunan tüm atıkları parçalayarak mükemmel şekilde yapmaktayız.

Bu konuyla ilişkili kameralı robotla tıkanıklık açma yazımızı da okumanızı öneririz.

Su Kaçak Tespit Fiyatları 

Su kaçaklarının tespitinde destek almak istediğiniz firmaların sahip olduğu nitelikler kadar su kaçak tespit fiyatları için sizlere sundukları alternatifler de önem taşımaktadır. Hem profesyonel tespit cihazları hem de alanında uzman ekiplerle kaçak tespiti yapan firmalara talep oluşturduğunuzda, verimli hizmet gereği fiyat/performans dengesine özen göstermeniz gerekir. İstanbul’un tüm ilçelerinde su sızıntı tespiti işlemlerini son teknoloji ürünleri, görüntüleme araçları ile kırmadan yapan ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet sunan Efsane Tesisat; uygun fiyatlandırma paketlerinden faydalanmanızı sağlar. 

Ev – ofis/iş yeri vb. tüm bina tesisatlarınızın bakımı, tamiri ve rutin kontrolleri için ihtiyaç duyduğunuz her kategoride hizmet talebi oluşturabileceğiniz Efsane Tesisat’ın sizler için oluşturduğu fiyat/performans dengesi tasarruf hedefinizi destekler. Bu sayede maksimum verimdeki kaliteli tesisat tamiri hizmetlerine makul ödeme planlarıyla sahip olabilirsiniz. Su, kombi – doğalgaz tesisatı, petek, gider vb. tüm tesisatınıza yönelik bakım/onarım işlemlerinin bilgisine, talep oluşturma işlemlerine iletişim hatlarımız üzerinden veya resmi web adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

stanbul su kaçağı tespiti işlemlerinde en çok tercih edilen firma olan Efsane Tesisat; bu yoğun tercihte ve uygulama başarısında etken olan bir uzmanlık bilgisine sahiptir. Hem uygulayıcı ekipleri hem de planlayıcıları açısından birincil öncelik olarak tesisat sistemlerinizin güvenli şekilde tamiri ön görülürken, yapım aşamasında teknolojik araç – gereç kullanımı benimsenmektedir. Böylece sektörün öncü tesisat tamiri hizmetini sunarken uygulama projelerinde teknoloji hamlelerini eksik etmeyen Efsane Tesisat; İstanbul su kaçak tespiti taleplerinde en fazla tercih edilen firma olmayı başarmıştır. 

HEMEN ARA