Kadıköy petek temizleme

Kadıköy petek temizleme firmamız ilaçlı, çift yönlü petek temizliği sonrası, daha az doğalgaz kullanarak daha iyi ısınmanızı garanti ediyor. Petek temizleme sadece bununla da kalmayıp doğalgaz kombisinin de sağlıklı çalışarak az arıza yapmasını sağlıyor.

Kadıköy petek temizleme Kadıköy petek temizliği

Kadıköy Petek temizliği, Kadıköy petek-kombi temizliği, Kadıköy petek bakımı, Kadıköy petek-kalorifer temizliği, Kadıköy petek temizliği hizmeti, Kadıköy petek radyatör temizliği, Kadıköy ilaçlı petek temizliği, Kadıköy petek servis, Kadıköy ilaçlı petek bakımı, Kadıköy petek yıkama, Kadıköy ilaçlı petek yıkama, Kadıköy petek bakımı ve yıkama, Kadıköy 7/24 petek bakım, Kadıköy 7/24 petek yıkama, Kadıköy ısınmayan petekler, Kadıköy petek kaçağı, Kadıköy petek kaçak tamiri, Kadıköy petek vanası değişimi, Kadıköy petek vanası onarımı, Kadıköy petek sökme, Kadıköy petek takma, Kadıköy petek asma, Kadıköy petek havası alma, Kadıköy petek projör değişimi, Kadıköy petek yer değişimi bakır tesisat onarımı, Kadıköy tıkanan borulardan hava yapmış petekler ısınma açısından bir sorun oluşturur ve faturanıza yansır termal kamerayla ısınmayan petekler tespit müdahalesini ona göre yapılmaktadır. Doğalgaz kalorifer tesisatı ve üzerindeki petekler içinde zamanla, pas, yağ ve metal döküntülerinden ibaret bir tortu oluşur. Tesisat içinde dolaşan suyun etkisiyle biriken bu tortu kanalları kapayarak sıcak suyun üzerindeki ısıyı ortama bırakmasını engeller. Üzerinde ısının bir kısmı ile geri dönen su kombinin de yanlış ateşleme yaparak daha fazla gaz tüketmesine yol açar. Sonuç olarak iyi ısınmadığınız gibi her geçen gün yüksek faturalar ödemeye başlarsınız. Fatura bedellerinin zamanla yükselmesinin nedeni de petekler zamanla daha fazla tıkandığında, kombi ısısını yükselterek ısınılacağının düşünülmesidir.

Kadıköy periyodik petek temizliği Kadıköy çift yönlü petek temizleme

Kalorifer peteklerinin tıkalı olma ihtimali artık eskisi gibi iyi ısınamadığınızı düşünmeye başladığınız zaman başlar. Önceleri kombi ısısını yükselterek çözüm bulmaya çalışsanız da bu yöntemin bir zaman sonra işe yaramadığını görürsünüz. İyi ısınamamanın başka sebepleri de olabileceği gibi akla gelen ilk ihtimal peteklerin tıkalı olmasıdır. Üstelik bunu anlamak genellikle çok kolaydır. Tıkanıklık olup olmadığını anlamak için petek yüzeylerinde elinizi gezdirerek soğuk bölgeler aramanız petek temizleme yaptırmanız için yeterli sebep olacaktır.

Kadıköy petek temizliği için en uygun zaman!

Bütün yıl ağır şartlar altında çalışan doğalgaz peteklerinin her yıl sonbahar aylarında sorun çıkarmasını beklemeden temizlenmeleri tavsiye edilir. Petek temizliği için en uygun zamanın kış aylarının öncesinin olmasının sebebi ise yoğun bir çalışma sürecinin başlamak üzere olmasıdır. Kısaca her yıl kombi bakımı yaptırırken petek temizleme de yaptırmanız en doğru tercih olacaktır. Bu şekilde yüksek performansla sorunsuz çalışan bir ısıtma sisteminin konforunu yaşarsınız.

Kadıköy Petek Temizleme 05324727139
HEMEN ARA